PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA

Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważny dzień w życiu dziecka. Jest ona również wspaniałą okazją do spotkania w gronie rodziny. Organizując przyjęcie komunijne w naszym Dworku mogą być Państwo pewni, iż zarówno Dziecko jak i Goście będą długo i miło wspominać to wydarzenie. Elegancka i dostojna atmosfera Dworku Wymysłów sprzyja organizacji takich przyjęć. Każde z nich traktujemy indywidualnie i staramy się, by ten ważny dzień był wyjątkowy. Bogata karta menu skomponowana została z wyobraźnią i starannością . Mając na uwadze najmłodszych oferujemy Państwu duży plac zabaw, park trampolinowy, mini zoo , boisko do gry w piłkę oraz wypożyczalnię rowerów.

ATRAKCJE MINI ZOO

Mając na uwadze najmłodsze dzieci stworzyliśmy mini zoo. Nasze zwierzęta to też nasi domownicy. Traktujemy je z godnością i dbamy o nie przez cały czas. Obecnie można zobaczyć konie huculskie, kucyki szetlandy, lamy, owce kameruńskie, daniele, białe jelenie, gęsi garbonose, indyki, kaczki,perliczki oraz króliki. Można też z bliska przyjrzeć się kolorowym pawiom, bażantom, cukrówkom oraz papugom.

Wszystkie nasze zwierzęta są oswojone i jedzą z ręki. Są dopełnieniem naszego otoczenia.

DODATKOWE USŁUGI

Dodatkowo gwarantujemy doskonałą jakość usług i wspaniały nastrój. Oferujemy również pomoc w doborze dodatkowej dekoracji, oprawy muzycznej, fotografa czy kamerzysty.

 

Zachęcamy do organizacji przyjęcia komunijnego w DWORKU WYMYSŁÓW.

 

KONTAKT

 

Dworek Wymysłów

Wymysłów 15

28-404 Kije
(woj. świętokrzyskie)

604 540 329

 

 

 

Zobacz nas na: