PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTAZdajemy sobie sprawę jak wyjątkowym przeżyciem zarówno dla dziecka, jak i rodziny jest to wydarzenie, dlatego przykładamy dużą uwagę do jego organizacji i oprawy. Elegancka i dostojna atmosfera Dworku, ogrody różane, mini zoo oraz wiele atrakcji dla dzieci zachęcają do organizacji Pierwszej Komunii Świętej. Bogata karta menu oparta na lokalnych produktach skomponowana została z wyobraźnią i starannością. Nie zabraknie menu dla dzieci oraz pater ze świeżymi owocami i słodkościami. Organizując przyjęcie komunijne w naszym Dworku mogą być Państwo pewni, iż zarówno dziecko jak i Goście będą długo i miło wspominać to wydarzenie.

ATRAKCJE MINI ZOOMając na uwadze najmłodsze dzieci stworzyliśmy mini zoo. Nasze zwierzęta to też nasi domownicy. Traktujemy je z godnością i dbamy o nie przez cały czas. Obecnie można zobaczyć konie huculskie, kucyki szetlandy, lamy, owce kameruńskie, daniele, białe jelenie, gęsi garbonose, indyki, kaczki, perliczki oraz króliki. Można też z bliska przyjrzeć się kolorowym pawiom, bażantom, cukrówkom oraz papugom.

Wszystkie nasze zwierzęta są oswojone i jedzą z ręki. Są dopełnieniem naszego otoczenia.

DODATKOWE USŁUGIMając na uwadze komfort Rodziców i Dziecka otrzymacie Państwo pokój, w którym przebierzecie Dziecko. Będą mogli z niego skorzystać też inni Goście z małymi dziećmi. Mając na uwadze najmłodszych oferujemy Państwu duży plac zabaw, park trampolinowy, mini zoo, boisko do gry w piłkę oraz wypożyczalnię rowerów. Dodatkowo proponujemy fontannę czekoladową, pomoc w doborze dodatkowej dekoracji kwiatowej, oprawy muzycznej, fotografa czy kamerzysty. Możemy tez wynająć dla najmłodszych animatora, który zadba o dobrą zabawę a kolorowe bańki mydlane będą spełnieniem dziecięcych marzeń. Każde przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej dodatkowo jest wzbogacone o niespodziankę, która wywoła radość i uśmiech na twarzy Dziecka.

PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTAZdajemy sobie sprawę jak wyjątkowym przeżyciem zarówno dla dziecka, jak i rodziny jest to wydarzenie, dlatego przykładamy dużą uwagę do jego organizacji i oprawy.Elegancka i dostojna atmosfera Dworku,ogrody różane, mini zoo oraz wiele atrakcji dla dzieci zachęcają do organizacji Pierwszej Komunii Świętej.Bogata karta menu oparta na lokalnych produktach skomponowana została z wyobraźnią i starannością . Nie zabraknie menu dla dzieci oraz pater ze świeżymi owocami i słodkościami.Organizując przyjęcie komunijne w naszym Dworku mogą być Państwo pewni, iż zarówno dziecko jak i goście będą długo i miło wspominać to wydarzenie.

ATRAKCJE MINI ZOOMając na uwadze najmłodsze dzieci stworzyliśmy mini zoo. Nasze zwierzęta to też nasi domownicy. Traktujemy je z godnością i dbamy o nie przez cały czas. Obecnie można zobaczyć konie huculskie, kucyki szetlandy, lamy, owce kameruńskie, daniele, białe jelenie, gęsi garbonose, indyki, kaczki,perliczki oraz króliki. Można też z bliska przyjrzeć się kolorowym pawiom, bażantom, cukrówkom oraz papugom.

Wszystkie nasze zwierzęta są oswojone i jedzą z ręki. Są dopełnieniem naszego otoczenia.

DODATKOWE USŁUGIMając na uwadze komfort Rodziców i Dziecka otrzymacie Państwo pokój, w którym przebierzecie Dziecko. Będą mogli z niego skorzystać też inni Goście z małymi dziećmi. Mając na uwadze najmłodszych oferujemy Państwu duży plac zabaw, park trampolinowy, mini zoo, boisko do gry w piłkę oraz wypożyczalnię rowerów. Dodatkowo proponujemy fontannę czekoladową, pomoc w doborze dodatkowej dekoracji kwiatowej, oprawy muzycznej, fotografa czy kamerzysty. Możemy też wynająć dla najmłodszych animatora, który zadba o dobrą zabawę a kolorowe bańki mydlane będą spełnieniem dziecięcych marzeń. Każde przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej dodatkowo jest wzbogacone o niespodziankę, która wywoła radość i uśmiech na twarzy Dziecka.

 

Będziemy zaszczyceni, jeśli powierzycie nam Państwo organizację przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej.

 

SKONTAKTUJ SIĘ 

Dworek Wymysłów

Wymysłów 15
28-404 Kije
(woj. świętokrzyskie)

dojazd

20 km do Kielc
15 km do Pińczowa
15 km do Jędrzejowa
15 km do Chmielnika
100 km do Krakowa

SKONTAKTUJ SIĘ


 

Dworek Wymysłów

Wymysłów 15
28-404 Kije
(woj. świętokrzyskie)

dojazd

20 km do Kielc
15 km do Pińczowa
15 km do Jędrzejowa
15 km do Chmielnika
100 km do Krakowa

FORMULARZ KONTAKTOWY 

  Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

   

  FORMULARZ KONTAKTOWY


   

   Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

    
    
   ZAPYTAJ O TERMIN