MAGICZNY OGRÓDDworek otoczony jest pięknym,starym, sosnowym lasem.Znajduje się w nim stuletni dąb.Przestrzeń wokół wypełniają ogrody różane, liczące ponad 1000 róż. Osiem różnokolorowych rabat zachęca do spacerów i relaksu.W sąsiedztwie alejek znajduje się staw pełen złotych karpi koi . Kolejne aranżacje to skalniaki,różnokolorowe iglaki,bujne pnącza,ozdobne drzewa i krzewy .Wokół altan rosną zioła, z których kucharze korzystają przez cały sezon. .Wszędzie czuć zapach mięty i lawendy.Każda część jest wypielęgnowana i zadbana.Ogrody są idealnym miejscem dla wszystkich Gości.

MINI ZOOObok rabat z różami znajduje się mini zoo. Nasze zwierzęta to też nasi domownicy. Traktujemy je z godnością i dbamy o nie przez cały czas. Obecnie można zobaczyć konie huculskie, kucyki szetlandy, lamy, owce kameruńskie, quessanty, daniele, białe jelenie, gęsi garbonose, indyki, kaczki,perliczki oraz króliki. Można też z bliska przyjrzeć się białym i niebieskim pawiom, bażantom, cukrówkom oraz papugom.W ogrodzie mieszka wiele wiewiórek, które zadomowiły się na dobre. Wspinają się po ścianach Dworku i czekają na łakocie. Trudno też nie wspomnieć o rodzinie kotów, która znalazła u nas schronienie i pozostała na stałe. Wszystkie nasze zwierzęta są oswojone i jedzą z ręki. Są dopełnieniem naszego otoczenia.

PLAC ZABAWW północnej części ogrodów, w okolicy sosnowego lasu znajduje się raj dla najmłodszych uczestników wesela. Park trampolinowy, huśtawki, zjeżdżalnie oraz piaskownica zachęcają do zabawy. Można zagrać w piłkę, pojeździć na rowerach oraz hulajnogach.W pobliżu rozciąga się staw, a złote rybki zachęcają maluchy do wypowiadania życzeń. W zasięgu reki rośnie soczysta trawa. Nasze zwierzęta ją uwielbiają i czekają na karmienie.Tuż obok , w zaciszu altany opiekunowie odpoczywając na leżakach mogą spoglądać na swoje dzieci i cieszyć się ich radością i szczęściem.

SKONTAKTUJ SIĘ 

Dworek Wymysłów

Wymysłów 15
28-404 Kije
(woj. świętokrzyskie)

dojazd

20 km do Kielc
15 km do Pińczowa
15 km do Jędrzejowa
15 km do Chmielnika
100 km do Krakowa

FORMULARZ KONTAKTOWY 

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.