KONFERENCJE

DWOREK WYMYSŁÓW jest idealnym miejscem do zorganizowania konferencji. Położenie oraz okolica jest niezaprzeczalnym atutem do organizacji tego typu imprez. Dysponujemy dwoma salami .Sala kominkowa dla 150 osób oraz sala lustrzana dla 50 osób . W obu z nich mogą Państwo przeprowadzać profesjonalne spotkania i warsztaty.Wokół Dworku znajduje się 100 miejsc parkingowych oraz miejsca dla autokarów,

 

Przygotowaliśmy dla Państwa 17 komfortowo urządzonych pokoi. Każdy z nich jest starannie zaaranżowany oraz dopasowany do ogólnego wystroju całego Dworku.

 

NIEZAPOMNIANE OGRODY

Chcąc wypełnić przestrzeń wokół Dworku na początku stworzyliśmy ogrody różane. Posadziliśmy 1000 róż, w różnych barwach i odcieniach. W sezonie efekt był oszałamiający . Nasi Goście byli zachwyceni możliwością spacerów oraz relaksu w takim otoczeniu.

Było to dla nas wskazówką, że Klienci poszukują miejsc pięknych, a jednocześnie spokojnych. I tak zaczęliśmy tworzyć kolejne aranżacje. Powstały skalniaki, moc różnokolorowych iglaków, kolorowych drzew i krzewów.Wszędzie czuć zapach lawendy oraz mięty.

Założyliśmy też zielniki. Uprawiamy miętę, majeranek, lubczyk. rozmaryn,szczypiorek, pietruszkę , cząber,oregano , bazylia, melisa Nasi kucharze korzystają z nich przez cały sezon.

Nasze ogrody są wypielęgnowane i dopracowane w każdym detalu. Są idealnym miejscem na relaks dla wszystkich Gości .

KONTAKT

 

Dworek Wymysłów

Wymysłów 15

28-404 Kije
(woj. świętokrzyskie)

604 540 329

 

 

 

Zobacz nas na: